Ślub u Jojo

Wasz wyjątkowy dzień

Ślub i wesele to jeden z tych dni, które planuje się tak, aby zostały niezapomniane wspomnienia. To przede wszystkim Wy i Wasi goście. Miejsce jest dopełnieniem tego wszystkiego. Ważne żebyście czuli się w nim dobrze. Dlatego nie rezerwujemy terminów. Przyjedźcie, porozmawiajmy, napijmy się herbaty, rozejrzyjcie się po okolicy.

Ze swojej strony chętnie polecimy zaprzyjaźnione zespoły, najlepszego fotografa, powiemy gdzie dostaniecie ładne kwiaty, pomożemy Wam znaleźć zakwaterowanie dla Waszych gości, ustalimy menu. Ceny wynajmu uzależnione są od pory roku, dnia tygodnia, ilości dni, menu. Wyceny dokonujemy indywidualnie, po ustaleniu z Wami szczegółów.

Stodoła u Jojo to tło dla wesela z duszą. Chętnie poznamy Waszą historię i opowiemy Wam kilka naszych. Dla komfortowej zabawy Waszych gości Stodoła pomieści do 80 osób. Zapewnimy zastawę, stoły, krzesła, możecie skorzystać z wyposażenia stodoły. Do Waszej dyspozycji oddajemy również komfortowy apartament obok Stodoły, który pomieści do 6 osób. Reszta zależy od Waszych upodobań i fantazji!

 

Czujcie się jak u siebie w domu.

Wczytuję kalendarz...

Add comment

Stodoła u Jojo Copyright 2016 .