Przestrzeń kreatywna

warsztaty kreatywne, spotkania autorskie, konferencje, szkolenia

Taka oto Stodoła

Kiedy odwiedzasz stodołę po raz pierwszy nie jesteś w stanie jednym rzutem oka ogarnąć tej przestrzeni. Jest tu bowiem wszystko i wszędzie! To dzięki Joannie,  Jojo która tak bardzo nie lubi wyrzucać rzeczy, kafle które „nie wyszły” Witkowi przykleja to tu, to tam. Przyjedź, rozgość się, poczuj ciepło płynące wprost z kaflowego pieca zajmującego w stodole centralane miejsce.

Stodoła to przestrzeń kreatywna do wykorzystania przez ludzi zarówno ze środowiska artystycznego jak i dla odwiedzających Apartament u Jojo.

To również atrakcyjne miejsce spotkań! Tworzymy warunki do organizowania szkoleń, spotkań z twórcami, wystaw oraz innych artystycznych wydarzeń.

Chętnie nawiążemy współpracę z pisarzami, poetami, malarzami, fotografami, ale jeśli będziesz chciał zorganizować spotkanie integracyjne dla swoich pracowników, do Twojej dyspozycji oddamy Stodołę, udostępnimy miejsce na ognisko, polecimy noclegi w pobliżu.

 

Ceny wynajmu Stodoły uzależnione są od dnia, ilości godzin wynajmu, dodatkowych udogodnień, takich jak np. Namioty imprezowe.

„Spędziliśmy w Rzepiskach weekend i wciąż nie możemy dojść do siebie, wspominając raz jedne, raz inne zakamarki i fragmenty królestwa Pani Jojo (jak mówią o niej okoliczni sąsiedzi). Stodoła zapiera dech w piersiach i pobudza wyobraźnię, siedząc na kanapie i patrząc się na zieloną ścianę zbocza za domem człowiek czuje się przeniesiony do jakiejś innej czasoprzestrzeni. Polecamy w Rzepiskach wszystko – od jedzenia pani Hani, poprzez spacery na Słowację, aż do grania tamże w scrabble w burzliwe wieczory.”Natalia. Airbnb

Do tej pory w Stodole odbyły się m.in.:

Do tej pory w Stodole odbyły się m.in.:

  • Spotkanie z Aleksandrem Najdą – poetą, wykładowcą historii sztuki na Uniwersytecie Illinois i Gościem Niespodzianką oraz
    Krzysztofem Pieczyńskim – aktorem i autorem książek w tym ” Dom Wergiliusza „.
    Spotkanie poprowadził Maciej Suszyński.

Pewnego dnia Stodołę odwiedziła cudowna rodzina, pozostawiła po sobie takie oto wspomnienia. Dziękujemy Kristina Kolgaevaспасибо !

Stodoła u Jojo Copyright 2016 .